Akce, slevy a výprodej kuchyní a spotřebičů

Platí pouze na pobočkách Oresi sady Pětatřicátníků, Klatovy a Tachov

Ochráníme cenu Vaší kuchyně proti inflaci

Při rezervaci kuchyně Vám zafixujeme aktuální ceny a výhody až do okamžiku realizace kuchyně. Během této doby je možné cokoliv měnit (zařízení, dekory, skříňky), nemusíte mít vše rozmyšlené předem. CENY VÁM ZACHOVÁME !!

Aktuálně reagujeme na prudký vývoj cen a snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Chráníme Vaše ceny proti inflaci.

Jak to u nás probíhá:

1. Rezervujete si kuchyni za aktuálních výhodných cen a akčních nabídek

Při rezervaci Vaší kuchyně Vám zafixujeme aktuální výhodné ceny a akční nabídky, které poskytujeme. Požádáme Vás o zálohu na kupní cenu a od té chvíle máte jistotu stávajících cen. 

2. Nemusíte mít vše rozmyšlené předem

Cokoliv můžete na lince měnit, upravovat dekory a zařízení, ladit detaily. Nemusíte mít vše rozmyšlené hned. Do té doby, než půjde kuchyňská linka do výroby, můžete dělat jakékoliv změny. 

3. Kuchyni poté objednáte třeba až za rok

Kuchyni můžete pak realizovat v jakém termínu budete chtít, třeba i za rok, a ceny Vám zůstávají. 

Doplatíte až v okamžiku realizace za cenových podmínek dojednaných již při rezervaci kuchyně. Po celou dobu Vám budeme držet současné ceny!

Sledujte naše aktuální akce a slevy na kuchyně Oresi i na kuchyňské spotřebiče a výprodej kuchyní. Všechny výhody lze vzájemně kombinovat. Koupě spotřebičů ve slevě je možná i samostatně bez kuchyňské linky za daných podmínek, které jsou u každé akce popsány. Občas probíhá i výprodej kuchyní z expozic, kdy můžete získat kuchyni opravdu velmi výhodně. 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Využijte slevu 40% na kuchyni se 7letou zárukou.

Ochráníme proti inflaci Vaši cenu kuchyně a všechny výhody  až do termínu realizace.

Přemýšlíte o nové kuchyňské lince? Vyplňte, prosím, formulář, ozveme se Vám co nejdříve. Domluvíme s Vámi schůzku, počítejte s 1 – 3 hod času. Projdeme s Vámi vše potřebné, abychom Vám byli schopni vypracovat co nejlepší návrh kuchyně na míru. K tomu získáte cenovou kalkulaci. Vše zcela nezávazně a zdarma. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Pokud bychom se Vám náhodou do 2 pracovních dnů neozvali, moc se omlouváme, není to tím, že Vás přehlížíme. Technika je někdy nevyzpytatelná. Neváhejte se nám připomenout telefonicky.

 
Miloš Kopecký Oresi Plzeň

Miloš Kopecký - jednatel MONA.KO kuchyně s.r.o.

„Každý náš zákazník si zaslouží stoprocentní servis. Jsme tu pro Vás. Jsme specialisté na kuchyně a víme, že kuchyně musí být praktická a sloužit dlouhá léta. Proto s Vámi probereme vše do detailů, abyste byli spokojeni. Protože každá kuchyně má být srdcem domova.“

Spotřebiče za internetové ceny

Nabízíme Vám prodej kuchyňských linek se spotřebiči nebo i samostatný prodej spotřebičů nebo zvýhodněných setů kuchyňských spotřebičů

Více o prodeji spotřebičů na našich studiích najdete zde.

Všechny informace o aktuálních zvýhodněných nabídkách a slevách získáte u našich prodejců na studiích. 

 !! TRVALÁ AKCE !! SPOTŘEBIČ ZDARMA KE KUCHYŇSKÉ LINCE

 Top německá kuchyně značky Bauformat se špičkovým zpracováním do tvaru písmene L. Ferrari mezi kuchyněmi.  Kuchyně je osazena bezúchytkovým systémem a kovovými šuplíky s integrovaným příborníkem. Roh je řešen plněotočným systémem Kasselbohmer. Odpadkový koš je zakotven ve dvířku. Elektrické otevírání/zavírání u šuplíku a výklopu. Kování Blum s doživotní zárukou.Rozměry 2880×2050 mm, výška 2100 mm, výška k desce 860 mm.

 
Cena kuchyňské linky bez spotřebičů 69 000 Kč (původní cena 153 000 Kč).
 
SPOTŘEBIČE OD PŘEDNÍCH ZNAČEK LZE DOKOUPIT ZA INTERNETOVÉ CENY.
 

 Přijďte se podívat na pobočku Sady Pětatřicátníků v Plzni 

nebo volejte 773 788 035

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.