Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Kuchyně Oresi vanilka – kterou si vyberete?

Kuchyně mohou mít mnoho podob, některé dekory jsou stálice a jiné zase vylétnou a opět zmizí z obliby. K těm stálicích jistě patří vanilková – jeden z nejoblíbenějších dekorů pro kuchyně Oresi. Jedním z důvodů je jistě to, že kuchyně Oresi ji dokážou zákazníkům nabídnout v několika zajímavých provedeních a cenových relací, že si vybere každý milovník „vanilky“. Pojďme se na ně podívat!

Každá ze 4 cenových řad nabízí kuchyni Oresi vanilka i v mnoha podobách.  

Řada DOLTI

V této řadě najdete vanilku v matném provedení. Dekor Tropiqa světlá vanilka matná představuje velmi jemné, decentní zpracování, které pohladí oči. Druhou možností je dekor Romantiqa vanilková matná, která je doplněna reliéfem a hodí se do kuchyní s tradičním až retro vzhledem. Krásně také vynikne na chalupách. V každém případě zútulní celý prostor, zvlášť pokud je propojený s obývacím pokojem.

Řada DOLTI COLLECTION

Prémiová řada Dolti Collection představuje trochu neotřelé pojetí vanilky. Zde designéři nabízí lesklé motivy, které v sobě nesou odkaz vanilkového odstínu, ale zároveň přidávají nový zajímavý barevný kontext. Prvním představitelem je dekor Hvězdný třpyt Jaspis, který využívá sytosti barev. Díky němu přidá Vaše kuchyně na výrazu a stane se nepřehlédnutelnou. Naopak dekor Vysoký lesk Magnólie jde opačnou cestou. Volí tlumenější vzhled a svůj výsledný barevný tón odkazuje na květinový motiv.

Řada LIVANZA

V luxusní řadě Livanza je výběr velmi široký. Zde se můžete rozhodovat mezi matnými sametovými dekory nebo naopak vysoko lesklými variantami. Vedle toho volíte také mezi dvířky s prolisem, které působí romantickým až retro dojmem. Možností je mnoho a všechny vzorníky najdete na našich prodejnách, kde si je můžete porovnat, vyzkoušet na dotek i dát do kontextu např. s pracovní deskou. Jeden příklad za všechny je dekor Aria – hedvábný mat odstínu magnólie s patinou.

Řada BAUFORMAT

Tato řada se specializuje na ultra luxusní dekory a materiály a zde je nabídka tak široká a flexibilní k představám zákazníkům, že prakticky každé Vaše přání bude vyslyšeno a najde svou reálnou podobu. Zde nabízíme nespočet barevných odstínů a materiálů ve spojení s různým dispozičním a technologickým řešením. Navštivte naše studia a naši specialisté Vás provedenou celou škálou možností.

Pokud je „vanilka“ Vaší láskou, neváhejte přijít si prohlédnout všechny varianty do našich studií v Plzni Sadech, v Klatovech a Tachově. Máme k dispozici veškeré vzorníky přímo na prodejně. Těšíme se Vás!

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?