Návrh kuchyně zdarma

Návrh kuchyně pro Vás vypracujeme ZDARMA NEZÁVAZNĚ a také ONLINE bez účasti ve studiu.

ZAFIXUJTE SI SOUČASNÉ CENY A VŠECHNY VÝHODY.

Ochráníme cenu Vaší kuchyně proti inflaci. 

Aktuálně reagujeme na prudký vývoj cen a snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc. 

1. Rezervujte si kuchyni za aktuálních výhodných cen a akčních nabídek

Při rezervaci Vaší kuchyně Vám zafixujeme aktuální výhodné ceny a akční nabídky, které poskytujeme. Požádáme Vás o zálohu na kupní cenu a od té chvíle máte jistotu stávajících cen. 

2. Nemusíte mít vše rozmyšlené předem

Cokoliv můžete na lince měnit, upravovat dekory a zařízení, ladit detaily. Nemusíte mít vše rozmyšlené hned. Do té doby, než půjde kuchyňská linka do výroby, můžete dělat jakékoliv změny. 

3. Kuchyni poté objednejte třeba až za rok

Kuchyni můžete pak realizovat v jakém termínu budete chtít, třeba i za rok, a ceny Vám zůstávají. 

Doplatíte až v okamžiku realizace za cenových podmínek dojednaných již při rezervaci kuchyně. Po celou dobu Vám budeme držet současné ceny! 

Jak probíhá plánování kuchyní v našich studiích se dozvíte ve videu, které jsme natočili spolu s moderátorem Mírou Hejdou a projektem tvbydleni.cz. Důležitá informace pro Vás je, že kuchyni se vyplatí plánovat hned při prvotních úvahách o novém bydlení.

Cestu ke kuchyni Vašich snů se Vám snažíme maximálně usnadnit – od prvních plánů až po samotnou realizaci. Aby celý proces byl pro Vás příjemným zážitkem a výsledkem byla kuchyně podle Vašich představ.

A jak to přesně u nás probíhá?

Kontaktujte nás, domluvíme si termín schůzky či telefonického hovoru. Připravte si níže uvedené údaje, které budeme potřebovat pro návrh kuchyně. 

Na schůzce či po telefonu probereme detaily. Počítejte s tím, že se jedná o projekt a  nějaký čas zabere, než zjistíme Vaši představu a požadavky k dokonalému výsledku.

Za pár dní uvidíte 3D návrh kuchyně včetně kalkulace. Návrh můžeme ještě ladit dle Vašich připomínek. 

Pokud se rozhodnete návrh kuchyně zrealizovat, připravíme objednávku a do té doby, než kuchyni zadáme do výroby, máte stále možnost úprav.

Online návrhy

Chceme Vám umožnit výběr a plánování kuchyně i bez účasti ve studiu, abyste si mohli udělat co nejlepší představu a získali od nás stále stejné množství informací, jako byste fyzicky studio navštívili. Proto nabízíme také možnost návrhů kuchyní a konzultací online

Jak probíhá návrh kuchyně online? Vše realizujeme po telefonu, mailem nebo po Skypu přes vzdálenou obrazovku. Prodejce zjistí Vaši představu, od Vás potřebujeme minimálně dodání rozměrů a fotky prostoru. Poté spolu s prodejcem projednáváte vše od kostry kuchyně, přes výběr dekorů a spotřebičů až po finální návrh.

 

Co si připravit pro návrh kuchyně

Abychom mohli kuchyňskou linku co nejpřesněji navrhnout, spočítat co nejpřesněji náklady na spotřebiče a montáž, vybrat pro Vás tu správnou třídu kuchyně, potřebujeme znát tyto údaje před samotným zpracováním návrhu. Pošlete nám je buď hned v poptávkovém formuláři nebo mailem kdykoli před domluvenou schůzkou. Budeme rádi za co nejvíce informací, vše s Vámi na konzultaci pečlivě probereme. Minimálně však potřebujeme rozměry a fotky prostoru.

Samozřejmě pokud si něco rozmyslíte, můžete to před zadáním do výroby ještě kdykoli změnit a průběžně ladit detaily. Pro prvotní návrh jsou důležité tyto údaje :

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a záruku spokojenosti.

A NAVÍC FIXACI SOUČASNÝCH CEN A VÝHOD. 

 

Garantujeme 7 let pojištěné záruky, rakousko-německou kvalitu materiálů a českou srdečnost 🙂

Jak vypadá návrh kuchyně?

Prohlédněte si příklady vizualizací kuchyní, abyste věděli, jaký návrh přesně můžete očekávat. Využíváme moderní 3D plánovač kuchyní a naši zkušení návrháři  umí naplánovat kuchyňskou linku tak, aby byla nejen krásná, ale i funkční a pohodlně se v ní vařilo. Ochotně Vám odpoví a poradí, jak nejlépe rozvrhnout kuchyni a poradí i s výběrem materiálů a komponent.

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.