Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Návrh kuchyně zdarma

Návrh kuchyně pro Vás vypracujeme ZDARMA NEZÁVAZNĚ a také ONLINE bez účasti ve studiu.

Aktuálně reagujeme na prudký vývoj cen a snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc. 

Zafixujte si současné ceny a všechny výhody

Ochráníme cenu Vaší kuchyně proti inflaci. 

1. Rezervujte si kuchyni za aktuálních výhodných cen a akčních nabídek

Při rezervaci Vaší kuchyně Vám zafixujeme aktuální výhodné ceny a akční nabídky, které poskytujeme. Požádáme Vás o zálohu na kupní cenu a od té chvíle máte jistotu stávajících cen. 

2. Nemusíte mít vše rozmyšlené předem

Cokoliv můžete na kuchyni měnit, upravovat dekory a zařízení, ladit detaily. Nemusíte mít vše rozmyšlené hned. Do té doby, než půjde kuchyňská linka do výroby, můžete dělat jakékoliv změny. 

3. Kuchyni poté objednejte třeba až za rok

Kuchyni můžete pak realizovat v jakém termínu budete chtít, třeba i za rok, a ceny Vám zůstávají. 

Doplatíte až v okamžiku realizace za cenových podmínek dojednaných již při rezervaci kuchyně. Po celou dobu Vám budeme držet současné ceny.

Online návrhy

Chceme Vám umožnit výběr a plánování kuchyně i bez účasti ve studiu, abyste si mohli udělat co nejlepší představu a získali od nás stále stejné množství informací, jako byste fyzicky studio navštívili. Proto nabízíme také možnost návrhů kuchyní a konzultací online

Jak probíhá návrh kuchyně online? Vše realizujeme po telefonu, mailem nebo po Skypu přes vzdálenou obrazovku. Prodejce zjistí Vaši představu, od Vás potřebujeme minimálně dodání rozměrů a fotky prostoru. Poté spolu s prodejcem projednáváte vše od kostry kuchyně, přes výběr dekorů a spotřebičů až po finální návrh.

 

A jak to přesně u nás probíhá?

Kontaktujte nás

Domluvíme si termín schůzky či telefonického hovoru. Připravte si níže uvedené údaje, které budeme potřebovat pro návrh kuchyně. 

Probereme detaily

Na schůzce či po telefonu probereme detaily. Počítejte s tím, že se jedná o projekt a  nějaký čas zabere, než zjistíme Vaši představu a požadavky k dokonalému výsledku.

3D návrh kuchyně

Za pár dní uvidíte 3D návrh kuchyně včetně kalkulace. Návrh můžeme ještě ladit dle Vašich připomínek. 

Změny

Než Vaši objednanou kuchyň zadáme do výroby, máte možnost cokoli upravit/pozměnit.

S čím přijít na první schůzku

Abychom mohli kuchyňskou linku co nejpřesněji navrhnout, spočítat co nejpřesněji náklady na spotřebiče a montáž, vybrat pro Vás tu správnou třídu kuchyně, potřebujeme znát tyto údaje před samotným zpracováním návrhu. Pošlete nám je buď hned v poptávkovém formuláři nebo mailem kdykoli před domluvenou schůzkou. Budeme rádi za co nejvíce informací, vše s Vámi na konzultaci pečlivě probereme. Minimálně však potřebujeme rozměry a fotky prostoru.

Samozřejmě pokud si něco rozmyslíte, můžete to před zadáním do výroby ještě kdykoli změnit a průběžně ladit detaily. Pro prvotní návrh jsou důležité tyto údaje :

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a záruku spokojenosti.

Jak vypadá návrh kuchyně?

Prohlédněte si příklady vizualizací kuchyní, abyste věděli, jaký návrh přesně můžete očekávat. Využíváme moderní 3D plánovač kuchyní a naši zkušení návrháři  umí naplánovat kuchyňskou linku tak, aby byla nejen krásná, ale i funkční a pohodlně se v ní vařilo. Ochotně Vám odpoví a poradí, jak nejlépe rozvrhnout kuchyni a poradí i s výběrem materiálů a komponent.

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?