Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

O nás

Jsme kolektiv lidí společnosti Gepard kuchyně, kteří usilují o to, aby pořízení nové kuchyně od ORESI bylo pro zákazníky příjemným zážitkem, kterým se nechají provést od začátku do konce.

Celý proces plánování kuchyně se jim snažíme maximálně usnadnit.

Prodejci Oresi Tachov

Prozákaznický přístup

Pod hlavičkou Gepard kuchyně provozujeme partnerská studia ORESI na prodejnách a showroomech v Plzni sadech Pětatřicátníků 33, v Klatovech, ulice Plzeňská 913 a od dubna 2022 v Tachově v OC Kaskády – Zámecká 2111.

Partnerských poboček ORESI je nyní po celé republice již přes 40 a tento trend se neustále zvedá. Partnerské pobočky jsou většinou sice menší, ale jako takové můžeme díky tomu věnovat našim zákazníkům více času a vše vyřizovat rychleji a efektivněji se vším, co jinak Oresi nabízí.

V maximální míře respektujeme potřeby našich zákazníků. Klíčovou vlastností, kterou zákazníci nejvíce oceňují je takřka rodinné prostředí v našich studiích.

Estetika, ergonomie, ekonomie

Nabízíme kuchyně značky Oresi, které vynikají kvalitou materiálů s prodlouženou 10letou zárukou a množstvím dekorů. Při plánování kuchyně se držíme 3E – estetiky, ergonomie a ekonomie. Každá kuchyně by měla naplňovat ideální poměr z hlediska designu, praktičnosti a vynaloženého rozpočtu.

Nabízíme 4 cenové řady kuchyní ORESI, proto jsme schopni přizpůsobit návrh kuchyně každému prostoru i rozpočtu. Dokážeme navrhnout kuchyni pro luxusní bydlení, stejně jako pro nájemní, aby splňovala maximum požadavků zákazníka.

Rezervace i rok dopředu

Běžným naším standardem je 3D návrh zdarma vč. položkové kalkulace, kdy zákazník přesně vidí, z čeho se celková cena skládá. Ideální čas pro plánování kuchyně je ve chvíli, kdy budujete samotný dům nebo kupujete byt. Stačí přijít se základní představou třeba z internetu a rozměry prostoru a vše ostatní už zařídíme my. U nás je možné si kuchyni rezervovat i rok dopředu, i co se týká cenových parametrů. A dokud nejde kuchyně do výroby, je stále možné ji měnit, přizpůsobovat a ladit, abyste se v ní cítili co nejlépe.

Optimální poměr ceny a kvality

Snad každý z nás řeší při pořizování té či oné věci cenu. Jinak to není ani s kuchyněmi. V každé řadě kuchyní garantujeme nejnižší cenu a nebráníme se ji porovnat s konkurencí ve stejné kvalitativní úrovni. V našem showroomu přesně vidíte, jak materiály a komponenty vypadají a jsme schopni za jejich kvalitu ručit 10 let. Přijďte, půjčte si vzorky, nafoťte a „osahejte si“ naše kuchyně. Naši specialisté Vás zahrnou řadou užitečných rad a vše doplní návrhem a podrobnou kalkulací pro Vaši naprostou jistotu.

Naši dodavatelé komponentů

Od 3D návrhu k perfektní montáži

Praktičnost je v případě kuchyní nejdůležitější vlastností. Proto je dobré svou představu zkonzultovat s našimi odborníky, kteří znají zákonitosti ergonomie a zároveň poradí, co by kde mělo být, jaké normy splnit. Každá kuchyně musí mít dostatek úložného prostoru, praktických výsuvných šuplíků. Horní skříňky zase dotvoří estetické vyznění linky. Montáž završuje celý proces plánování a je neméně důležitá. Proto spolupracujeme se zkušenými truhláři, kteří dbají na každý detail a uvedou 3D návrh do perfektní realizace.

Spotřebiče i bez kuchyňské linky

Na jednom místě si u nás můžete pořídit i spotřebiče za internetové ceny. K tomu máme navíc akční nabídku, pokud pořídíte spotřebiče od stejné značky.  

Online plánování

Pokud zákazník z jakéhokoliv důvodu nemůže přijít na studio, běžně jsme schopni se s ním spojit online hovorem, kdy zákazník nahlíží na tvorbu návrhu jako by byl přímo ve studiu. I dekory máme k dispozici na našem webu, aby měl zákazník vše dostupné a mohl se rozhodovat přímo ze svého domova.

Jsme Vašimi průvodci, kteří vyslyší Vaše představy, do nich promítnou technické možnosti, dají prostor pro množství designových variant a na závěr zorganizují výrobu a perfektní montáž.

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?