Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Recenze našich zákazníků

5/5
Máme Oresi kuchyň z řady Livanza, je to teď dva roky, co je v aktivním provozu a zvládá odolávat našim vnoučatům, psovi i mému vaření. Jsem s ní velice spokojená a investice absolutně nelituji. Děkuji
Marcela Krátká
5/5
Výborná zkušenost, Oresi po nákupu kuchyně doporučuji, kde se dá!:) Pan Frumert z pobočky v Sadech byl maximálně ochotný, dbal na každý detail, a díky tomu je výsledek perfektní. Tak ho tímto i s přítelkyní zdravíme a ještě jednou moc děkujeme!
Jan Kukrál
5/5
Jsem nadšená z přístupu paní Kocumové, která pracuje na klatovské pobočce Oresi. Na kuchyň si ještě počkáme, protože máme jen hrubou stavbu, takže jsme si zatím jen navrhovali kuchyň a platili zálohu, proto nemohu o kvalitě kuchyně nic říct. Ale ve srovnání s pobočkou v Českých Budějovicích jsou v Klatovech mnohem milejší a vstřícnější, takže za mě zatím velká spokojenost.
Alena Vojtková
5/5
Pro kuchyň Oresi jsme se rozhodli především díky profesionálnímu a přesvědčivému přístupu obchodní zástupkyně z pobočky v Klatovech. Asi jako každý klient jsme se porozhlédli po trhu a nechali si zpracovat více nabídek. Kuchyně Oresi nebyla cenově nejvýhodnější, ale právě díky zmíněné obchodní zástupkyni, její ochotě a vstřícnosti při vytvoření návrhů jsme se rozhodli objednat zde. Proces zpracování projektu, objednání a montáže proběhl velmi profesionálně a na jedničku. S kuchyní, jejím provedením a kvalitou jsme velmi spokojeni a ani po roce bychom na ní nic neměnili.
Mannelova
5/5
Pořizovali jsme si kuchyni do nového domu a zvolili jsme opět pobočku v Sadech, protože jsme byli minule spokojeni. Kvůli covidu se náš projekt domu zdržel (celkem asi rok a půl) od rezervace po montáž. Ale s tím zde neměli vůbec problém. Během té doby jsme udělali několik změn a ve všem nám vyšli vstříc. A hlavně cena zůstala stejná. Vybrali jsme kvalitní německou kuchyni Livanza, která vypadá fakt luxusně. V hobby marketech je to sice levnější, ale chtěli jsme, aby nám kuchyně vydržela dlouho pěkná. Na montáž přijel zkušený truhlář od Oresi z okolí. Vše sedí, jak má.
Jindra Živný
5/5
Naše nádherná kuchyň vznikla v Oresi v Klatovech u paní Kocumové. Jsme nadšeni a strašně moc spokojeni s kuchyní. Paní Kocumová byla skvělá, hodná, milá, příjemná a se vším nám poradila a byla nám kdykoliv k dispozici. Pracovni nasazení má opravdu skvělé. Dodání bylo v termínu a nic nebylo poškozené. Pánové, kteří nám kuchyň montovali taky byli skvělí, příjemní, slušní a hlavně strašně moc šikovní. Takže za nás určitě doporučujeme na 1000% Prostě úžasní a ještě jednou jim všem moc děkujeme za naši krásnou kuchyň.
Kateřina Gnidová
5/5
S kuchyní od Oresi jsme moc spokojení. Paní na pobočce (Klatovy pozn. red.) nám ochotně se vším poradila. Montáž byla taky absolutně bez problémů. Takže za mě příště zase do Oresi.
Denisa Puchtová
5/5
Dodatečně přidáváme kladnou recenzi, vše proběhlo podle našich představ, od plánování i jednání kolem dodávky s panem Frumertem na prodejně (pozn. Plzeň-centrum, sady Pětatřicátníků) , tak i bezchybná instalace od pana Suchánka.
Jiří Kepka
5/5
Velká spokojenost. Díky týmu této prodejny (pozn. Plzeň-centrum, sady Pětatřicátníků), byly výběr kuchyně i realizace zcela bez problémů a příjemným zážitkem. Příště se na ně opět rád obrátím. Děkuju.
Martin Dvořák
5/5
Profesionální přístup, dobrá zkušenost.
Jan Janda
5/5
Zde jsme nakreslili a koupili nasi novou kuchyn a jsme moc spokojeny
Radek Benedek
5/5
Jsem spokojená, doporučuju
Sandra Holubickova
5/5
Chtěli bychom Vám poděkovat za realizaci naší nové kuchyně, především za Váš přístup, byli jsme moc spokojení a z kuchyně máme velkou radost!
Jaroslava M. z Horažďovic
5/5
Od Oresi mám kuchyni z Dolti kolekce. Nechala jsem si jí udělat hodně do moderny, je dost praktická a moc se mi líbí. Za sebe můžu doporučit.
Karolina
5/5
Jsme moc spokojeni se službami. Už objednáváme druhou kuchyni. Hlavně je to tady komorní a rodinné a návrh jsme mohli ladit jak dlouho jsem potřebovali.
Hana Živná
5/5
Než jsem u nich kuchyni objednávala počkala jsem si na slevy to je podle mě nejlepší. Kuchyň pak ani nevyšla na takovou částku ani když jsem ji brala se spotřebiči. Mám ji udělanou do U s tím že je malinká ale i tak se mi tam naštěstí vešlo všechno.
Tereza Hrabovská
5/5
Potřebovala jsem do kuchyně dostat i pračku, protože se mi tam prostě nevešla, tak jsme to při sestavování návrhu řešili, abych ji nemusela mít někde v chodbě a vyřešili mi to dobře, ani nejde vidět, což jsem ráda.
Kackamackablaty
5/5
Mohu jen chválit!!! Bylo mi vysvětleno, co by bylo nepraktické a naopak, co mi usnadní práci. Rozměry místnosti jsou malé, a proto značně omezovaly možnosti nabídky, přesto mi bylo navrženo řešení, které je pro mě ideální.
zákaznice studia Plzeň Sady
5/5
Výborná zkušenost, velmi ochotný personál
Nikol Melisová
5/5
Velmi příjemná a věci znalá paní prodavačka
Jiřina Keyrová
5/5
Velice vstřícná, ochotná. Vše bez problémů.
Marie Štofková
5/5
Kuchyň od nich jsem si nechala udělat do takového jižanského stylu z té řady Bauformat. S výsledkem jsem velmi spokojená, jen jsem si kvůli ceně musela chvíli počkat, než jsem na ni našetřila, protože pořizovací cena nebyla nejmenší.
Ool Ga
5/5
Máme od Oresi kuchyni Bauformat, stylem se mi líbila nejvíce a nejvíc zapadla do toho co už máme doma. Byla jsem ráda že je vyráběna v Německu, člověk má pocit že to bude kvalitnější materiál, a zatím můžu potvrdit že je kuchyně dobrá. Přístup personálu byl dobrý.
Natálie Prachářková
5/5
S montáží a kuchyní jsem velice spokojený. Slečna Bartlová je velice milá a má profesionální přístup. I přes četné změny jsme vše doladili k mé stoprocentní spokojenosti. Následná montáž proběhla bez problémů a profesionálně. Moc děkuji H.
Pavel Hajšman

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?