Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Rustikální kuchyně v expozici studia Plzeň Sady

Jste příznivci kuchyní, které v sobě nesou nádech minulosti? Máte rádi ten nostalgický pocit z útulné, romantické, tradičními prvky ozdobené kuchyně? Pak jsou pro Vás rustikální kuchyně to pravé. Dnes se rustikálním kuchyním dává mnoho nových názvů. Často se jim přezdívá kuchyně venkovského stylu nebo kuchyně ve stylu provence, v anglickém či středomořském stylu. Tyto kuchyně vyjadřují touhu po tradičním vzhledu, ale zároveň v sobě nesou prvky současných technologií v podobě moderních spotřebičů a zařízení.

Rustikální kuchyni bychom Vám rádi představili v naší expozici ve studiu v Plzni Sadech Pětatřicátníků. Zde představujeme design kuchyně připravený dle aktuálních trendů a nároků uživatelů, jemuž je inspirací tradiční pojetí rustikálních kuchyní.

Jedná se o kuchyni z naší luxusní řady LIVANZA s dvířky v sametově matném laku. Barevná kombinace tlumených tónů šalvějově zelené a měsíční šedé (moonlight grey) v horních skříňkách přináší útulný pocit do Vaší kuchyně. Jemným barevným tónům sluší dřevěné dekory, proto je kuchyně doplněna pracovní deskou v dekoru Dub True Nature. Návrh kuchyně v sobě snoubí moderní prvky s rustikálními, jako jsou kazetová dvířka a zakončení ozdobnou lakovanou korunkou, vyrobenou na míru.

U výsuvných systémů si zde můžete prohlédnout skleněné postranní výkryty a samozřejmě plnovýsuvné provedení, které plně koresponduje s celkovým vybavením této luxusní kuchyně, o nichž se více dozvíte v článku zde.

Kuchyně je doplněna grafosklem, tedy skleněným obkladem, který vyniká svou odolností a bezproblémovou údržbou. Velkou výhodu je také to, že pro grafosklo lze použít motiv zcela dle Vašeho výběru, ať už se jedná o Vaši fotografii nebo oblíbený dekor. O grafosklech se více rozepisujeme zde.

Materiál kuchyně: značka Pfleiderer

Pracovní deska: značka Egger

Kování, výsuvy a výklopný mechanismus: značka Blum s doživotní zárukou

Grafosklo: český výrobce Alfastyl

Pro příznivce chytrých spotřebičů zde nabízíme odsavač par integrovaný přímo do varné desky. Tato indukční deska Elica NIKOLATESLA 80 cm široká umožňuje 9 rychlostí odtahu a intenzivní výkon Boost. Dále jsou zde k nahlédnutí trouba a myčka značky Elektrolux. Dřez, baterie a odpadkový koš jsou švýcarské značky Franke s 5 letou zárukou.

Přijďte si tuto rustikální kuchyni s moderními prvky prohlédnout NA ŽIVO do našeho studia v Plzni Sady Pětatřicátníků 33. Těšíme se na Vás!

Cena na fotce se týká čistě kuchyňské linky bez pracovní desky. Osvětlení a spotřebiče nejsou součástí vystavené ceny.

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?