Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Katalogy a vzorníky kuchyní Oresi

Oresi nabízí 4 řady kuchyní – Dolti, Dolti Collection, Livanza  a Bauformat. Níže si můžete prohlédnout online katalog kuchyní, pro nejprodávanější řady Dolti a Dolti Collection máte možnost  vybírat online dekory dvířek současně s pracovní deskou.

 

Řada Dolti  nabízí atraktivní dekory, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký komfort za bezkonkurenčně nízkou cenu. Splňují ty nejnáročnější technické a hygienické normy.

Dolti Collection by Andrea Capovilla je designové rozšíření kolekce Dolti. Používá italské, francouzské, německé a rakouské materiály s antibakteriálními povrchy, nabízí oblíbené vysoké lesky i žádané super maty s ochranou proti otiskům prstů. Najdete zde také dvířka s reliéfní strukturou. K dvířkám se montuje vyspělé německé kování Hettich.

Řada Livanza nabízí německé kuchyně prémiové kvality. Designy korespondují s nejnovějšími trendy  a nekonečnou variabilitou uspořádání.

Bauformat je top řada německých kuchyní se špičkovým zpracováním a nekompromisní kvalitou. 

moderní kuchyňská linka hnědá mosazná
Katalog Livanza 2020

Katalog kuchyní Livanza

Všechny dekory dvířek Livanza jsou viditelné v zadní části katalogu. Dekory pracovních desek a úchytek Livanza Vám rádi ukážeme na pobočkách.

katalog Bauformat 2020

Katalog kuchyní Bauformat

Všechny dekory dvířek, pracovních desek a úchytek exkluzivní řady Bauformat jsou k vidění pouze na pobočkách.

Katalog dětských kuchyněk

Prohlédněte si katalog dětských kuchyněk. Máme na výběr z různých druhů podob, vybavení a zvukových a světelných efektů. Kuchyňky splňují veškeré konstrukční a hygienické normy.

Naši dodavatelé komponentů

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?