fbpx

Regionální web poboček Oresi

Plzeň centrum | Klatovy | Tachov

Katalogy a vzorníky kuchyní Oresi

Oresi nabízí 4 řady kuchyní – Dolti, Dolti Collection, Livanza  a Bauformat. Níže si můžete prohlédnout online katalog kuchyní, pro nejprodávanější řady Dolti a Dolti Collection máte možnost  vybírat online dekory dvířek současně s pracovní deskou.

 

Řada Dolti  nabízí atraktivní dekory, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký komfort za bezkonkurenčně nízkou cenu. Splňují ty nejnáročnější technické a hygienické normy.

Dolti Collection by Andrea Capovilla je designové rozšíření kolekce Dolti. Používá italské, francouzské, německé a rakouské materiály s antibakteriálními povrchy, nabízí oblíbené vysoké lesky i žádané super maty s ochranou proti otiskům prstů. Najdete zde také dvířka s reliéfní strukturou. K dvířkám se montuje vyspělé německé kování Hettich.

Řada Livanza nabízí německé kuchyně prémiové kvality. Designy korespondují s nejnovějšími trendy  a nekonečnou variabilitou uspořádání.

Bauformat je top řada německých kuchyní se špičkovým zpracováním a nekompromisní kvalitou. 

moderní kuchyňská linka hnědá mosazná
Katalog Livanza 2020

Katalog kuchyní Livanza

Všechny dekory dvířek Livanza jsou viditelné v zadní části katalogu. Dekory pracovních desek a úchytek Livanza Vám rádi ukážeme na pobočkách.

katalog Bauformat 2020

Katalog kuchyní Bauformat

Všechny dekory dvířek, pracovních desek a úchytek exkluzivní řady Bauformat jsou k vidění pouze na pobočkách.

Katalog stolů Benevetti 2019

Hliníkové stoly Benevetti od českého výrobce vynikají nadčasovým designem a je možné je přizpůsobit dle přání zákazníků.

Katalog stolů Benevetti 2018

Nabízíme jídelní i konferenční stolky od českého výrobce hliníkových stolů.

Katalog nábytku Nautilus

Prohlédněte si katalog jídelních stolů a židlí značky Nautilus, které na našich pobočkách také prodáváme. Jde o prvotřídní kvalitu, takže Vám tento krásný nábytek vydrží opravdu dlouhá léta.

Naši dodavatelé komponentů

Už odcházíte?

Rádi Vám zpracujeme zdarma 3D návrh Vaší vysněné kuchyně.  

Vítáme Vás

Můžeme Vám poradit nebo potřebujete sjednat nezávaznou schůzku?