Katalogy a vzorníky kuchyní Oresi

Oresi nabízí 4 řady kuchyní – Dolti, Dolti Collection, Livanza  a Bauformat. Níže si můžete prohlédnout online katalog kuchyní, pro nejprodávanější řady Dolti a Dolti Collection máte možnost  vybírat online dekory dvířek současně s pracovní deskou.

 

Řada Dolti  nabízí atraktivní dekory, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký komfort za bezkonkurenčně nízkou cenu. Splňují ty nejnáročnější technické a hygienické normy.

Dolti Collection by Andrea Capovilla je designové rozšíření kolekce Dolti. Používá italské, francouzské, německé a rakouské materiály s antibakteriálními povrchy, nabízí oblíbené vysoké lesky i žádané super maty s ochranou proti otiskům prstů. Najdete zde také dvířka s reliéfní strukturou. K dvířkám se montuje vyspělé německé kování Hettich.

Řada Livanza nabízí německé kuchyně prémiové kvality. Designy korespondují s nejnovějšími trendy  a nekonečnou variabilitou uspořádání.

Bauformat je top řada německých kuchyní se špičkovým zpracováním a nekompromisní kvalitou. 

moderní kuchyňská linka hnědá mosazná
Katalog Livanza 2020

Katalog kuchyní Livanza

Všechny dekory dvířek Livanza jsou viditelné v zadní části katalogu. Dekory pracovních desek a úchytek Livanza Vám rádi ukážeme na pobočkách.

katalog Bauformat 2020

Katalog kuchyní Bauformat

Všechny dekory dvířek, pracovních desek a úchytek exkluzivní řady Bauformat jsou k vidění pouze na pobočkách.

Katalog stolů Benevetti 2019

Hliníkové stoly Benevetti od českého výrobce vynikají nadčasovým designem a je možné je přizpůsobit dle přání zákazníků.

Katalog stolů Benevetti 2018

Nabízíme jídelní i konferenční stolky od českého výrobce hliníkových stolů.

Katalog nábytku Nautilus

Prohlédněte si katalog jídelních stolů a židlí značky Nautilus, které na našich pobočkách také prodáváme. Jde o prvotřídní kvalitu, takže Vám tento krásný nábytek vydrží opravdu dlouhá léta.

Naši dodavatelé komponentů

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.